Emirates, linie łączące ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły podpisanie umowy code-share z Bangkok Airways, największą regionalną, butikową linią lotniczą z siedzibą w Tajlandii. Porozumienie umożliwi pasażerom obydwu przewoźników podróżowanie z Europy, Australazji i regionów Azji Południowo-Wschodniej w wielu nowych kierunkach.

Zgodnie z nową umową kody linii Emirates pojawią się na 19 połączeniach do miast Azji Południowo-Wschodniej obsługiwanych przez Bangkok Airways. Tym samym do światowej siatki połączeń Emirates dołączy 14 nowych, łatwo dostępnych dla pasażerów kierunków, takich jak Koh Samui i Chiang Mai w Tajlandii, Siĕm Réab w Kambodży czy Rangun i Mandalaj w Birmie. Także pasażerowe podróżujący do Bangkoku-Suvarnabhumi, Phuket, Kuala Lumpur i Singapuru będą mogli skorzystać z lotów code-share linii Bangkok Airways. Dzięki tej umowie klienci linii Emirates, udający się do i z Koh Samui, będą mogli skorzystać z opcji międzylądowania w Hong Kongu, Kuala Lumpur, Singapurze czy Phuket.

 – Umowa code-share z Bangkok Airways zapewni naszym pasażerom większy wybór, elastyczność i wygodę połączeń do różnych miast Azji Południowo-Wschodniej z Dubaju, co przełoży się na większy komfort podróży, powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

 – Linie Emirates oferują obecnie sześć codziennych połączeń do Bangkoku. Od grudnia cztery z nich będą obsługiwane przez Airbus A380, który jest wizytówką naszej floty. W połączeniu z umową code-share poszerzone zostaną możliwości podróży do tego regionu. Razem z linią Bangkok Airways oferujemy więcej lotów do większej liczby miejsc oraz otwieramy nowe połączenia z Azją Południowo-Wschodnią dla naszych klientów z całego świata. Rejon ten obfituje w najpiękniejsze obiekty turystyczne świata, takie jak Shwedagon Pagoda czy Angkor Wat, wiele z nich wpisanych jest na Listę Światowego Dziedzictwa. Miejsca te będą teraz łatwiej dostępne dla pasażerów linii Emirates. Jest to bardzo ważne porozumienie z perspektywy rozwoju naszej globalnej siatki połączeń, dodał Thierry Antinori.

Dotychczas linie Emirates podpisały umowy code-share z 15 partnerami na całym świecie. Dzięki nowemu porozumieniu z liniami Bangkok Airways, pasażerowie Emirates mogą korzystać ze 104 połączeń do regionu Azji i Pacyfiku, w tym z oferowanych przez Qantas i Jetstar.

Źródło: PRTL.pl

Sabina

Dodaj komentarz