Tokio, Pekin, Nowy Jork, Chicago, Toronto i wiele innych kierunków LOT-u do 13 września są dostępne nawet o połowę taniej! W sumie pół miliona biletów z siedmiu polskich miast – na wszystkie połączenia LOT-u w najlepszych cenach można „upolować” we wszystkich kanałach sprzedaży – w tym na stronie lot.com w standardowej i mobilnej wersji. To największa promocja LOT-u w tym roku.

 W promocyjnej ofercie po raz pierwszy w tym roku znalazły się wszystkie kierunki obsługiwane przez LOT, w tym nowe dalekodystansowe połączenie do Tokio – dokąd LOT rozpocznie rejsy już w styczniu 2016 roku. Promocją objęte są także bilety na pozostałych kierunkach dalekiego zasięgu, tj. do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu. Wszystkie te połączenia wykonywane są najnowocześniejszym samolotem świata Boeingiem 787 Dreamliner. Podróż na tych trasach w promocyjnej cenie można zrealizować między 1 grudnia 2015 a 31 czerwca 2016.

 – Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji zarówno obecnych pasażerów LOT-u, jak i tych, którzy jeszcze nie korzystali z naszych usług. Chcemy, aby nasi klienci odkryli zwłaszcza nowe kierunki, na których LOT pojawi się już w 2016 roku. Ale na tym nie koniec. Nawet o połowę taniej można już od października polecieć w sumie do wszystkich prawie60 miast na świecie, które znajdują się w naszej siatce. Najlepsze ceny można znaleźć oczywiście na stronie lot.com, mówi Jiri Marek, Dyrektor Biura Sprzedaży i Dystrybucji.

 W wielkiej promocji LOT-u są zarówno kierunki dalekodystansowe jak i europejskie, między innymi Frankfurt, Paryż, Kopenhaga, Praga, Ryga, Wiedeń, Genewa czy Zurich. Taniej można też polecieć do wszystkich nowych miast i tych, które po przerwie wracają na mapę połączeń LOT-u: do Aten, Nicei, Kluż-Napoki, Lublany, Bejrutu, Barcelony, Zurichu czy Wenecji. Do tych miast samoloty przewoźnika zaczną latać już od początku 2016 roku. Bilety są dostępne na podróże już od 1 października aż do końca czerwca 2016 roku.

Źródło: PRTL.pl

Sabina

Dodaj komentarz