• O nas

    Bilety-lotnicze-online.pl to Serwis, dzięki któremu można kupić bilety lotnicze na przeloty po całym świecie. Dosyć prosty i intuicyjny interfejs gwarantuje bezproblemowe i szybkie zakupy biletów lotniczych.

    Zatem aby kupić bilet należy skorzystać z systemu wyszukującego znajdującego się na stronie głównej Serwisu. Jeśli podczas poszukiwań biletów lotniczych coś jest niejasne albo nie ma przelotu na wybranej trasie, to prosimy o kontakt pod numerem Infolinii: +48 (22) 1 22 81 11 – opłata wg stawki operatora, jak za połączenie na numer stacjonarny w Polsce. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w dni robocze od 9:00 d0 19:00, a w soboty od 10:00 do 14:00.

    Współpracujemy z liniami lotniczymi na całym świecie. Niezależnie od tego, czy celem podróży jest Nowy Jork, Bangkok, czy El Salvado, niezależnie od tego czy przelot ma się odbyć z Azji do Australii czy do Południowej Afryki, dzięki zaawansowanej technologii, którą dysponujemy jest to jak najbardziej realne.

    Dlatego naszym zasadniczym celem jest proponowanie bogatej oferty przy zachowaniu wysokiego poziomu konkurencyjności cen oraz udostępnianie takich warunków, które sprostają najbardziej wygórowanym oczekiwaniom!

    Cały świat w zasięgu myszki!